Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (13 | 21%)

Humpolec OPEN a BERNARD CUP

HUMPOLEC OPEN 29.9.2013

V sobotu 21.9.2013 se na našem stadionu konal tradiční závod pro širokou veřejnost – Humpolec open. Každoročně se sem sjíždějí atleti nejen z našeho kraje, ale z celé ČR. Trochu osudným se nám každoročně stává počasí. Ani letos to nebylo jinak a více jak polovinu závodu propršelo. Nicméně, zdatní sportovci se s nepřízní počasí vypořádali skvěle a výsledkem bylo překonání několika rekordů našeho stadionu. Soutěž v hodu oštěpem žen byla prezentována jako Memoriál MUDr. Libuše Pechové – zakládající členky našeho oddílu. První místo obsadila Hana Zabloudilová z TJ Sokol Milevsko za výkon 40,80 m. Hlavní cenu jí předala dcera MUDr. Pechové – p. Libuše Adamcová.

30.ročník BERNARD CUPU 9.10.2013

Ve středu 9.10.2013 uspořádal náš oddíl, za podpory rodinného pivovaru Bernard, již 30.ročník podzimního běhu – tzv. Bernard cupu. Závody proběhly za celkem pěkného, ale chladného počasí. Zúčastnilo se kolem 170 závodníků. Kromě členů našeho oddílu a žáků místních škol si přijeli změřit své síly i sportovci z celého kraje Vysočina. Za vydatné podpory ze strany fandících rodičů se naším závodníkům podařilo získat celkem 9 medailí:

zlato – Šimáček M., Urbanová L., Slavík J.

stříbro – Brůna P., Vincenc T., Šimek D., Nesporý H.

bronz – Křížová A., Nousek F.

Všem blahopřejeme!
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "7506"
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one