Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (13 | 21%)

Humpolec OPEN a BERNARD CUP

HUMPOLEC OPEN 29.9.2013

V sobotu 21.9.2013 se na našem stadionu konal tradiční závod pro širokou veřejnost – Humpolec open. Každoročně se sem sjíždějí atleti nejen z našeho kraje, ale z celé ČR. Trochu osudným se nám každoročně stává počasí. Ani letos to nebylo jinak a více jak polovinu závodu propršelo. Nicméně, zdatní sportovci se s nepřízní počasí vypořádali skvěle a výsledkem bylo překonání několika rekordů našeho stadionu. Soutěž v hodu oštěpem žen byla prezentována jako Memoriál MUDr. Libuše Pechové – zakládající členky našeho oddílu. První místo obsadila Hana Zabloudilová z TJ Sokol Milevsko za výkon 40,80 m. Hlavní cenu jí předala dcera MUDr. Pechové – p. Libuše Adamcová.

30.ročník BERNARD CUPU 9.10.2013

Ve středu 9.10.2013 uspořádal náš oddíl, za podpory rodinného pivovaru Bernard, již 30.ročník podzimního běhu – tzv. Bernard cupu. Závody proběhly za celkem pěkného, ale chladného počasí. Zúčastnilo se kolem 170 závodníků. Kromě členů našeho oddílu a žáků místních škol si přijeli změřit své síly i sportovci z celého kraje Vysočina. Za vydatné podpory ze strany fandících rodičů se naším závodníkům podařilo získat celkem 9 medailí:

zlato – Šimáček M., Urbanová L., Slavík J.

stříbro – Brůna P., Vincenc T., Šimek D., Nesporý H.

bronz – Křížová A., Nousek F.

Všem blahopřejeme!
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one